O MNIE

STRONA GŁÓWNA | O MNIE

Adwokat Bartłomiej Kaleta

Kancelaria Adwokacka w Warszawie

Nazywam się Bartłomiej Kaleta i jestem adwokatem. Ukończyłem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, a następnie odbyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach, którą zakończyłem zdając egzamin adwokacki z wyróżnieniem.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas pracy w renomowanej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie.  Byłem również członkiem zespołu działu prawnego przedsiębiorstwa działającego na terenie Warszawy.

Swoją ofertę kieruję do klientów indywidualnych i biznesowych. Prowadzę szeroką praktykę zawodową, bowiem zależy mi na tym, aby każda osoba lub firma poszukująca pomocy prawnej, znalazła w mojej Kancelarii wsparcie prawne.

Mam świadomość jak ważna dla Państwa jest skuteczność działań adwokata. Ze swojej strony mogę zagwarantować pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizację wyżej wskazanego celu.

Jeżeli zatem doświadczacie Państwo problemów prawnych, tak w życiu prywatnym, jak i gospodarczym, zapraszam do nawiązania kontaktu z moją Kancelarią Adwokacką w Warszawie.

Rozumiem potrzeby i obawy moich Klientów. Tworzę strategię działania, która ma doprowadzić do rozwiązania ich problemów.

Doświadczacie Państwo problemów prawnych?

Zapraszam do nawiązania kontaktu z moją Kancelarią Adwokacką. Do Państwa dyspozycji oddaję numer telefonu, adres e-mail oraz formularz kontaktowy. Zachęcam również Państwa do osobistej wizyty w mojej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie, po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu terminu spotkania.

DANE KONTAKTOWE

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej www.adwokat-kaleta. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)